Filce samoprzylepne

Niemal wszystkie nasze filce możemy dla Państwa przygotować w formie gotowej do naklejenia. Zarówno filce techniczne jak i wełniane DESIGN, syntetyczne MADRYT, PARYŻ, BERLIN, doskonale nadają się do podklejania, przez co ich aplikacja na dowolnie wybranej powierzchni jest niezwykle łatwa. Stosowane przez nas taśmy samoprzylepne i kleje są najwyższej jakości, a o dobór odpowiedniego nośnika dostosowanego do Państwa wymagań zawsze można zapytać naszego doradcę. Polecamy filce podklejane folią adhezyjną, która pozwala na przyklejenie i zdjęcie filcu bez pozostawiania śladów na powierzchni klejenia. Zaletą takiego rozwiązania jest zaoszczędzony czas przy dekoracji i dokonywaniu rearanżacji pomieszczeń.

Filce samoprzylepne w szerokiej palecie kolorystycznej są stosowane z powodzeniem jako okładziny ścienne i podłogowe wszędzie tam gdzie chcemy stworzyć przytulne i ciepłe wnętrza. Odpowiedni projekt, dobrze dobrana grubość filcu i laserowe cięcie pozwoli stworzyć z naszych materiałów spersonalizowaną naklejkę 3D. Nasze filce można kleić do każdej powierzchni: gipsu, szkła czy metalu.

W procesie powstawania pięknych przedmiotów i wnętrz wspierają nas nowoczesne technologie i kreatywność naszego zespołu.

Śmiało możemy powiedzieć w przypadku tej gamy produktów, że tylko: Sky is the limit !

Sklep on-line

Przejdź do sklepu internetowego i poznaj nasze produkty. Zapraszamy do zakupów.

Nasze serwisy internetowe